sobota, 7 kwietnia 2012

Zdążyłam przed świętami!

Koniec bluzki - tuniki robionej od góry. Świetna technika, na pewno do niej wrócę.



Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

I znowu Stella!

 Bardzo lubię ten wzór projektu Jacka Mrożewicza. To już kolejna, którą sroviĺam. Ta jest z trzynitkowego kokonka 1400m, mieszanki merino i ...